• +48 666 36 52 46
  • ania.mol@gmail.com

O mnie

 

Anna Mol

Jestem tłumaczem i trenerem języka angielskiego. Od ponad 10 lat działam zawodowo w branży translatorskiej oraz edukacyjnej.

Jako tłumacz i konsultant językowy

Współpracuję z różnymi firmami, instytucjami oraz wydawnictwami, m.in. z Henkell & Co, Uniwersytetem Jagiellońskim, Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. Specjalizuję się w przekładach ustnych i pisemnych z zakresu prawa, ekonomii, handlu i biznesu. Wykonuję również przekłady publikacji naukowych.

Jako lektor języka angielskiego

Prowadzę indywidualne kursy dla młodzieży oraz dorosłych – stacjonarnie i online. Zajmuję się także realizacją szkoleń językowych w firmach. Podczas zajęć kładę szczególny nacisk na praktyczne zastosowanie języka angielskiego w komunikacji.

Jako redaktor językowy

Dokonuję edycji i korekty angielskich tekstów, uwzględniając przy tym właściwą ortografię, interpunkcję, składnię oraz stylistykę. Obecnie jestem redaktorem językowym anglojęzycznego czasopisma naukowego „Copernicus Journal of Political Studies”.

Tłumaczenia
pisemne i ustne

Oferuję wysokiej jakości tłumaczenia z języka angielskiego i na język angielski.Posiadam bogate doświadczenie w realizacji przekładów specjalistycznych, technicznych oraz naukowych. W swojej pracy jestem perfekcjonistką. Duży nacisk kładę na właściwy przekaz treści i jednoznaczność tłumaczenia. Zwracam szczególną uwagę na dobór słów oraz specyfikę danego tekstu. Jasno określam warunki współpracy i zawsze ich dotrzymuję. Tłumaczenia realizuje terminowo, w atrakcyjnych cenach.
Zobacz ofertę
Specjalizacje

Kursy języka
angielskiego

Mam ponad 10-letnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego. Przez ten czas opracowałam autorskie metody oraz materiały dydaktyczne, które zwiększają efektywność nauki oraz pozwalają rozwijać jednocześnie wszystkie umiejętności językowe: mówienie, czytanie, pisanie i rozumienie ze słuchu. Do każdego uczestnika mam indywidualne podejście, dostosowując poziom kursu do możliwości i potrzeb słuchacza.

Wykształcenie

  • Studia magisterskie na Katedrze Filologii Angielskiej Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
  • Studia podyplomowe w zakresie tłumaczeń ekonomiczno-prawnych w biznesie w Wyższej Szkole Bankowej w Toruniu
  • Studia w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych w Toruniu (specjalność język angielski)

Masz pytania?

Skontaktuj się ze mną.