• +48 666 36 52 46
  • ania.mol@gmail.com

Angielski online

Kursy online

z języka angielskiego
Indywidualny kurs online umożliwia efektywną i wygodną naukę języka angielskiego – w dowolnym miejscu i czasie, bez konieczności wychodzenia z domu lub pracy.
Lekcje odbywają się na żywo przez komunikator Skype – aby móc wziąć udział w moich zajęciach wystarczy mieć dostęp do internetu. W trakcie zajęć wykorzystuję różnego rodzaju materiały, w tym audio i video, pochodzące z uznanych portali internetowych.
Istnieje możliwość indywidualnego dostosowania liczby zajęć oraz czasu ich trwania zgodnie z potrzebami słuchacza. Standardowy pakiet kursu obejmuje 30 spotkań – jedna lekcja trwa 60 minut. Grafik zajęć jest elastyczny, ustalany z uczestnikiem.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Zapisując się na mój kurs:

  • bierzesz udział w lekcjach prowadzonych na żywo – poziom i tempo kursu są dostosowywane do Twoich indywidualnych potrzeb,
  • nie musisz robić notatek w trakcie lekcji. Masz wygodny i nieograniczony dostęp do laboratorium językowego – Twojego wirtualnego dysku, na którym znajdziesz wszystkie materiały wykorzystywane podczas kursu,
  • uczestniczysz w ciekawych i motywujących zajęciach – systematycznie rozwijasz swoje umiejętności poprzez konwersacje oraz zadania,
  • uczysz się tak, jak Ci wygodnie – aby wziąć udział w kursie, wystarczy mieć laptop i dostęp do internetu. Termin zajęć ustalany jest według Twoich możliwości.

Wybierz
kurs
dla siebie

Ucz się języka angielskiego wygodnie i efektywnie online

Kurs ogólny

Ten kurs jest dla Ciebie, jeśli zależy Ci na systematycznej nauce i stopniowym rozwijaniu wszystkich sprawności językowych, takich jak: słuchanie, mówienie, czytanie oraz pisanie. Zajęcia kończą się całościowym testem sprawdzającym zdobytą wiedzę, po którym otrzymasz certyfikat potwierdzający udział w kursie.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Kurs konwersacyjny

Jeśli chcesz płynnie mówić po angielsku, przełamać barierę językową i poszerzyć zakres swojego słownictwa, to kurs konwersacyjny jest dla Ciebie. Na każdych zajęciach porozmawiamy o aktualnych, ciekawych tematach z kraju i ze świata, np. o polityce, gospodarce, sprawach społecznych, sporcie, muzyce, sztuce oraz o życiu osób publicznych.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Kurs biznesowy

Kurs wprowadzi Cię w obszar zagadnień gospodarczych, świata biznesu i marketingu. Zajęcia pomogą Ci w utrwaleniu wiedzy gramatycznej, rozwiną sprawność w komunikowaniu się oraz wzbogacą Twoje słownictwo. Dzięki niemu zwiększysz swoją swobodę posługiwania się językiem angielskim w różnych sytuacjach zawodowych.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Kurs specjalistyczny

To odpowiedni wybór dla Ciebie, jeśli znajomość języka angielskiego jest Ci potrzebna w pracy zawodowej. W trakcie zajęć skupimy się na poszerzaniu zasobu słownictwa (np. z zakresu prawa, finansów, medycyny, hotelarstwa, informatyki) i umiejętności komunikacyjnych, niezbędnych w codziennych sytuacjach z danej branży.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Kurs przygotowujący do egzaminu

Ten kurs pomoże Ci uzyskać prestiżowy certyfikat, który jest uznawany na polskim oraz zagranicznym rynku pracy. Zajęcia przygotowują do egzaminu Cambridge English na poziomie FCE, CAE, CPE. Kurs zostaje zakończony egzaminem próbnym, który sprawdzi Twoje umiejętności językowe przed egzaminem właściwym.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Skontaktuj się ze mną

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany/-a ofertą, napisz do mnie.