• +48 666 36 52 46
  • ania.mol@gmail.com

Kursy indywidualne

Nauka języka angielskiego
dla dorosłych

Chcesz uczyć się języka angielskiego pod okiem doświadczonego trenera? Dzięki indywidualnym lekcjom angielskiego rozwiniesz wszystkie umiejętności językowe, poznasz nowe słownictwo i utrwalisz struktury gramatyczne. Podczas zajęć skupimy się także na praktycznym wykorzystywaniu języka angielskiego w sytuacjach codziennych oraz zawodowych.

Ten kurs jest
dla Ciebie

jeśli zależy Ci na tym, aby na co dzień móc swobodnie posługiwać się językiem angielskim,

jeśli wiesz, że niektóre zagadnienia lub umiejętności sprawiają Ci kłopot, np. strona bierna i czynna, rozumienie ze słuchu, konwersacje,

jeśli planujesz wyjazd za granicę, czeka Cię rozmowa kwalifikacyjna, prelekcja lub spotkanie biznesowe w języku angielskim,

jeśli potrzebujesz solidnego przygotowania oraz praktycznych umiejętności, które pozwolą Ci zdać egzamin z języka angielskiego.

Wybierz kurs

Ucz się języka angielskiego pod okiem doświadczonego trenera.

Kurs ogólny

To kurs idealny dla Ciebie, jeśli zależy Ci na poszerzeniu i utrwaleniu wiedzy z języka angielskiego. Dzięki niemu poprawisz swoją wymowę i rozumienie ze słuchu, a pisanie oraz czytanie tekstów nie będzie Ci sprawiało trudności. Poznasz także słownictwo przydatne w sytuacjach codziennych i nauczysz się wykorzystywać je w praktyce.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Kurs konwersacyjny

Kurs prowadzony w formie konwersacji pomoże Ci przełamać barierę językową. W trakcie zajęć będziemy rozmawiać o aktualnych wydarzeniach z kraju i ze świata – o polityce, gospodarce, finansach, sprawach społecznych, kulturze i sporcie. W ten sposób poznasz nowe słownictwo, utrwalisz zasady gramatyczne i zaczniesz płynnie mówić.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Kurs specjalistyczny

Biorąc udział w kursie specjalistycznym poszerzysz zakres swojego słownictwa z wybranej specjalizacji (np. prawo, medycyna, ekonomia), a także poznasz specyfikę języka branżowego w praktyce. Nauczysz się biegle posługiwać językiem angielskim w określonych sytuacjach, np. podczas negocjacji, konferencji czy spotkań z klientami.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Kurs egzaminacyjny

Ten kurs pomoże Ci efektywnie przygotować się do egzaminu Cambridge English na poziomie FCE, CAE, CPE. W trakcie zajęć będziemy przerabiać i utrwalać materiał adekwatny do wymagań wybranego egzaminu. Dowiesz się także, jak wygląda struktura egzaminu i poznasz poszczególne typy zadań. Kurs zakończymy próbnym testem.
Skorzystaj z lekcji próbnej

Organizacja kursów

Kursy indywidualne z języka angielskiego skierowane są do młodzieży oraz osób dorosłych. Intensywność oraz liczba godzin szkolenia dostosowane są do możliwości i wymagań słuchacza. Standardowy pakiet kursu obejmuje 30 spotkań, a jedno spotkanie trwa 60 minut.
Kurs może się rozpocząć w dowolnym momencie. Terminy, częstotliwość spotkań oraz długość kursu ustalane są indywidualne, w zależności od potrzeb uczestnika. Zajęcia realizowane są u u klienta – w domu lub miejscu pracy.

Skontaktuj się ze mną

Jeżeli masz pytania lub jesteś zainteresowany/-a ofertą, napisz do mnie.